Interiérové kurzy

Chcete, aby Váš interiér vypadal skvěle bez zbytečně vynaložených prostředků? Tyto kurzy Vám pomohou zařídit Vaše vysněné bydlení levněji, rychleji a uspoří Vám čas s hledáním inspirace. Vyhnete se nepříjemným a často finančně náročným omylům, zorientujete se v tom, který styl je Vám nejbližší, co vlastně od zařízení Vašeho bytu očekáváte, budete přesně vědět, co chcete, kde to koupíte a jakým směrem se budete dále ve zdokonalování Vašeho bydlení ubírat.

Kurzy jsou určeny:

  • Všem, kdo si chtějí vytvořit vlastní bydlení.
  • Těm, kteří mají zájem v relativně krátké době získat efektivní a přehledné informace o náplni a smyslu práce interiérového designéra či dekoratéra.
  • A samozřejmě nemůžeme zapomenout na ty, kteří se o tuto oblast prostě zajímají a potřebují si jen rozšířit všeobecný přehled.

Kurzy probíhají v prostorách nově otevřeného interiérového studia KL interiéry, v příjemné atmosféře, v inspirativním prostředí. Součástí výuky není pouze prezentace PowerPoint a obrazový materiál ale je možné využít zařízení studia ke konkrétním  ukázkám – množství vzorníků, názorné příklady materiálů, barvy, vzorky textilií, dekorací, katalogy, floristický materiál … vše na místě pro Vás k dispozici.

V ceně kurzu je tedy odborný program, studijní a pracovní pomůcky k praktickým cvičením a samozřejmě i drobné občerstvení, výborná kávička nebo bylinkový čaj.

Cena kurzu: 3 000,- Kč. Kurz má celkem 18 vyučovacích hodin.

Počet účastníků ve skupině: 4 - 8

Termíny

Aktuálně není vypsaný žádný termín.

Ukázky realizací

Vouchery

Nabízíme dárkové poukazy, pokud chcete obdarovat své bližní našimi kurzy. Minimální částka pro voucher je 500 Kč. Horní strop není :)

Copyright © KL Studio 2016 - 2019