INTERIÉROVÉ STUDIO

NAŠE SLUŽBY

 • Konzultace
 • Realizace: Vše, co navrhneme, jsme schopni dodat nebo vyrobit na míru. Zajistíme stavební úpravy, podlahy, elektro-práce, práce instalatéra, obkladače, malíře, vybavení nábytkem, montáž elektrospotřebičů, nakoupíme a rozmístíme obrazy, dekorace, doplňky apod.
 • Redesign / Restyling: Poskytujeme i služby z tzv. oblasti redesignu či restylingu. Na rozdíl od designu, kde se vytváří zcela nové návrhy interiérů, v rámci redesignu se jedná o úpravu a vylepšení již existujícího zařízení interiéru. Nedochází k tak zásadním změnám, spíše se jedná o drobné úpravy, částečnou obměnu zařízení nebo o barevné sladění interiéru jako celku. Redesign není finančně tak náročný jako design, ale v konečném výsledku přinese stejné výsledky.
 • Barvové poradenství: Grafické zpracování barevnosti Vašeho interiéru, výběr odstínů a tónů barev ze vzorkovnic, výběr podlahové krytiny ze vzorkovnic, výběr tapet, nálepek na zdi, aj. či výběr textilu a dekorací.
 • Dekorační poradenství: Máte pocit, že Vašemu interiéru „něco“ ještě chybí? Pomůžeme Vám! Chcete oživit svůj interiér květinami, obrázky, fotografiemi nebo nástěnnými nálepkami…? Nevíte si rady při výběru stálé či sezonní dekorace interiérů? Závěsy, záclony, římské roletky nebo japonské stěny? Máte po své babičce staré knoflíky, brýle, mince, kraječky… Zabírají moc místa, všude překáží ale přitom se s nimi nemůžete rozloučit? Není problém - vyrobíme z nich krásné obrázky s nádechem nostalgie.
  Provádíme: Dekorace stálé (byty i komerční prostory) i dekorace sezonní (Vánoce, Velikonoce, Valentýn…)

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

Přibližný postup při navrhování interiéru
 • Úvodní schůzka

  Slouží ke vzájemnému seznámení. Potřebuji zjistit, co od prostoru očekáváte, jaké máte požadavky, co byste chtěli změnit, co případně ponechat, jaký styl je Vám nejbližší, Vaše oblíbené barvy, materiály. Pokud máte nějaké obrázky, fotky nebo výstřižky z časopisů, které Vás zaujaly, vezměte si je, prosím, s sebou.. Toto setkání je vždy zdarma a je nezávazné.

 • Druhá schůzka

  Většinou probíhá již v konkrétním prostoru. V rámci této schůzky by mělo dojít k zaměření interiéru a k pořízení fotodokumentace momentálního stavu. V případě, že máte vlastní půdorysy, budu ráda, když mně kopii věnujete k dispozici. Na této schůzce již budu schopná říci cenu za vypracování celkového návrhu.

 • Třetí schůzka

  V rámci této schůzky se seznámíte s konceptem návrhu. Společně jej podrobně projdeme a Vy posoudíte, co se Vám líbí, co Vám nevyhovuje, co byste chtěli případně změnit. Na základě Vašich připomínek společně dojdeme k takovému řešení, které Vám bude naprosto po všech stránkách vyhovovat. Součástí návrhu je výběr vhodných materiálů, povrchových úprav, svítidel a sedacího nábytku. V této fázi bych si dovolila požádat Vás o zálohu ve výši 50% celkové částky návrhu

 • Čtvrtá schůzka

  Po zaplacení zbývajících 50 % ceny návrhu, Vám předložím a následně předám vypracovaný finální návrh, který obsahuje:

  • Půdorys s rozmístěním nábytku a vybavení místnosti
  • Nárysy a popis jednotlivých stěn
  • Vypracování budoucího prostoru v perspektivě (pohled v 3D)
  • Vypracování finální vzorkovnice, včetně barevného řešení, vzorků látek případně jiných materiálů
  • Seznam a kontakty výrobců nebo dodavatelů nábytku a doplňků zvolených do interiéru
  • Celková cenová kalkulace pro daný prostor

Ukázky realizací

Ceník

Jednorázovou telefonickou či mailovou konzultaci a první osobní hodinovou konzultaci poskytujeme vždy zdarma. Částka za vypracování konečného návrhu jedné místnosti se pohybuje od 5.000,- Kč výše. Je vytvořena vždy na míru na určitý projekt a odvíjí se od požadovaného rozsahu úprav, složitosti a rozlohy prostoru.

Sazba za poradenství a asistenci při nákupech je stanovena na 500 Kč/hod.

Konzultace v našem studiu, na místě nebo i po telefonu 400,- Kč/hod

Dekorace interiéru pro všední či slavnostní příležitosti jsou oceněny hodinovou sazbou 550,- Kč + náklady na dopravu.

V případě realizace se běžná odměna pohybuje mezi 10–15 % z celkové ceny za vybavení a zajištěné služby

Copyright © KL Studio 2016 - 2022